Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépemet újraraktam....

A számítógépemet újraraktam. Valaki segít? Sürgős!

Figyelt kérdés
Újraraktam a pc-m és jönnek ezek a szokásos kérdések higy milyen régióba vagyok meg ilyesmi. De én az elején elakadtam hogy nem tudok sehogy se választani, az egérrel nem tudok semmit se csinálni, nincs benne az elem lemerülve, még a kulzor se jelen meg. A billentyűzettel se tudok semmit se csinálni, akármelyik gombot nyomom a billentyűzeten nem csinál semmit. Minden kombinációt megpróbáltam, minden lehetséges dolgot megpróbáltam de sehogy se tudok választani. Aki tud segíteni az kommentbe írja le hogy mit próbáljak meg!

2020. ápr. 16. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszert tettél rá? Honnan szedted?
2020. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legális windows 10
2020. ápr. 16. 11:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak símán újra tettem, az előtt ami kellet nekem fájl azt lementettem és mindent töröltem, de most be se tudok lépni a gépbe mert nem tudok semmit kiválasztani, se egérrel, se billentyűzettel
2020. ápr. 16. 11:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni hogy olyan windows 10-et tettél fel gondolom kalóz változatot amibe különféle driverek, régebbi frissítések meg egyéb win verziók vannak bele integrálva. Ezeknél szokott fennállni egy ilyen probléma közvetlen telepítés után hogy a drivereket nem tudja kezelni és a hardvereket emiatt nem ismeri fel. Sajnos ez tipikus hiba nagyon soknál megesik ez a jelenség. Annyit tehetsz hogy fogod és újrakezded a win telepítést lehetőleg olyan windows verziót használj ami teljesen alap rendszert tartalmazza driverek meg mindenféle integrált frissítések nélkül.

Na meg azoknál a verzióknál fordulhat még elő ilyesmi amik előre vannak aktiválva tehát már alapvetően egy aktiváld windowst kapsz a gépedre azoknál szokott még ez a hiba fennállni.

2020. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg vezetékes billentyűzettel
2020. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én mielőtt újraraktam a gépemet, azelőtt lefrissítettem a windowst, ha jól emlékszem valami windows 10 909 valami iylesmi
2020. ápr. 16. 11:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyere messenger és lefotózom neked, csak mond a neved
2020. ápr. 16. 11:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg én nrm a windowst raktam újra hanem magát a gépet
2020. ápr. 16. 11:30
 9/14 anonim ***** válasza:

"Meg én nrm a windowst raktam újra hanem magát a gépet"

ezt fejtsd ki kérlek! :)

2020. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te azt momdod nekem hogy a windowsot frissítettem, de én nem csináltam semmit a windowsal, csak szimplán újratettem hogy eltűnjenek az adataim. Újratettem a gépet és nemtudok semmit csinálni. De mondom, add meg a messenger nevedet és küldök képet róla.
2020. ápr. 16. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!