Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet discordon kiírni,...

_Titkos_Kamilla_ kérdése:

Hogyan lehet discordon kiírni, hogy játékban vagyok?

Figyelt kérdés
Próbáltam az állapotomnál kiírni mint mások is ,de nekik vastagabbak betűk meg azt is kiírja mióta játszik vele ,szóval nem értem ,előre is köszönöm a választ/válaszokat :)
2020. ápr. 17. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Magától fel szokta ismerni a játékokat. Nézd meg a beállítások - Játék tevékenység menüpontban, hogy be van-e kapcsolva a "jelenleg futó játék megjelenítése állapotüzenetként" opció. Ha be van és így sem, akkor miközben fut a játék, lépj ugyanebbe a menüpontba discordon, van egy "Nem látod itt a játékod? Add hozzá!" rész, itt kitudod keresni az éppen futó programok közül.
2020. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Be kell kapcsolni a beállításoknál a játéktevékenységnél
2020. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már működik 😅
2020. ápr. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!