Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnék PC-n felvételt készíten...

Tudnék PC-n felvételt készíteni egygitár erősítőről, amire egy harminikamikrofonom van csak csatlakoztatva?

Figyelt kérdés
Egy "Superlux D112" mikrofonról és egy kis, gitárerősítőről van szó, "Soundking AK30". Szóval ha összefüggően az erősítő fejhallgató, vagy a Line out kimenetet a hangkártya mikrofon, vagy vonal bemenettel, az működhet?

2020. ápr. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esély rá...

Én azért a vonal bemenet preferálnám...

Már ha jól értem a feladatot, mert ez nem tudom igazán mi:

"harminikamikrofonom" legfeljebb, hogy valahol meg kéne szólalnia....

2020. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Harmonikamikrofon. 😅 Bocs, a telefon néha értelmetlen dolgokra javítja, amit írok...

Szóval szájharmonika mikrofonját ól van szó, abba játszom bele, amit szeretnék a számítógépen felvenni.

2020. ápr. 17. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Kösd az erősítő vonalkimenetét (Line out) a hangkártya vonalbemenetére (Line in, általában világoskék színnel jelölt: [link] ).


A hangkártya mikrofonbemenetére (általában rózsaszínnel jelölik) NE kösd rá az erősítő vonalkimenetét, mert az nem tesz jót neki.

2020. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!