Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Be merjem kapcsolni a számítóg...

Be merjem kapcsolni a számítógépem, és végleg letötöljem a fortniteot, ha bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik az egész, hogy vettek nekem egy új számítógépet. A fortniteot is letöltöttem 1 napig jól ment 60 fps-el. Azt mondtam hátha lehet ez több is. Találtam egy videót youtubon. Az volt a lényege, ha megcsinálod ezeket a beállításokat, pár fps-el több lesz az fps-ed. Ez nagyon furcsa volz nekem, de a kommentekbe azt írták: azta plusz 20 fps! Meg ilyenek... Nem lehet nagy baj belőle (persze amire azt mondta h AMD sek az azt meg azt meg ilyen veszélyesnek gondoltakat nem állítottam). Volt benne pár fortnite beállítás azokat is megcsináltam. Beléptem. Sajna nem volt több fps-m. Azt mondam semmi gond, tökéletesen játszható a játék. Egyszer befagyott. Kiírt egy hibakódot. Így letöröltem nagy nehezen, azzal is volt gond, aztán újra felraktam. Miután sikerült újra belépni egy meccsbe. Nem volt semmi gond amég a busszal nem keztem repülni. Aztán befagyott, fekete képernyő, aztán hangyás lett a kép. Megilyedtem, így gyorsba kikapcsoltam a gép indítógombját. Ha be merem kapcsolni, és jó lenne tegyem vissza alapra a beállításokat és fussak neki mégegyszer? Ha tudjátok légszi válaszoljatok.

2020. ápr. 17. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudsz ide tenni egy linket?
2020. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 17. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Merjed. Töröljed. És fogd fel, hogy nincs olyan, varázsütésre jobban fut bármi.
2020. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Nem is értem, hogy hihettem el!
2020. ápr. 17. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:
De lehet olyat csinálni! Csak lejjebb veszed a grafikák (:
2020. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minimumon van a grafika
2020. ápr. 18. 09:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet az is probléma lehet, hogy új rooterünk (bocsi ha nem jól írtam le)van, és esteleg lassabb (sokkal)?
2020. ápr. 18. 09:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet. Milyen géped van?
2020. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van benne egy Gigabyte A320M-H alaplap, AMD Athlon AM4 3000 CPU, TeamGroup 8GB DDR4 memória, PNY 240 GB SSD, Toshiba 1TB HDD, Akya ház +400W táp
2020. ápr. 19. 10:17
 10/12 anonim ***** válasza:
A routernek a játék sebességéhez semmi köze. Ez ennyit bír.
2020. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!