Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rfid kulcs/tartó, szétszedése?

Rfid kulcs/tartó, szétszedése?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen kék műanyag Biléta kapunyitáshoz a cégnél ahol dolgozok. Viszonylag gyakran hagyom el valamerre. Azon gondolkozok hogy szétszedem.

Van benne egy pici rfid vagy Nfc chip igaz ami a műanyag borításban van?


Ezt szeretném a telefonom és a telefontok közé rakni hogy mindig nálam legyen.



2020. ápr. 17. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban van hajszálvékony drótszálakból tekert antenna, az meg fog sérülni a szétszedéskor és már mehetsz is új chipet kérni.
2020. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jah nem a csipppp a probléma hanem a tekercs. Én is próálkoztam ilyennel, mert nálam volt egy dobozzal (én osztottam a kollégáknak) és szétszedtem egyet, de már attól szanaszét szajadt, hogy megbontottam. A kártyában kicsit erősebb a tekercs.

végülis megszüntették ezt a beléptetési módot, mert hogy-hogynem kétnaponta "tönkrement" a kapunál lévő leolvasó.... hogy mik vannak... :D

2020. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem próbálkozok a szétszedéssel.
2020. ápr. 18. 01:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebay-ról másoló plusz írható kártya rendelés, és meg van oldva.
2020. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!