Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan fejlesszem a pc-met a...

Hogyan fejlesszem a pc-met a lehető legjobb játékélményért?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy számítógépem és szeretnék vele pl world of tanks játékkal (lehetőleg) maximum grafikán játszani.


konfig

DualCore AMD Athlon II X2 260, 2961 MHz (16 x 185) processzor

ASUS M5A78L-M/USB3 Alaplap

ASUS R5230-SL-2GD3-L videokártya

4 GGB DDR3-1333 SDRAM (667 MHz) memória

230 V tápegység


Szerintetek mit kéne leginkább fejleszteni cserélni rajta a lehető legjobb eredményért? Aki tudja árakkal is alátámaszthatja kb a hardvereket azt megköszönöm.



2020. ápr. 22. 01:28
 1/5 hunmate11hun válasza:

Szerintem ebböl a gépből nem szabad kiindulni szerintem ez a gép is jó volt régen amúgy attól függ hogy mennyit akarsz ráfordítani ha 50-60 körül gondolkodsz akkor csak videokártyát vegyél és majd szép lassan felfejleszted

NVIDIA GTX 1650 50-60 körül kapható is

Ha 100kban gondolkodsz akkor használt piac

Ha 200 vagy több akkor határ a csillagos ég :)

2020. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hunmate11hun néztem is róla videót és egészen élveszhető ezzel a vidikártyával már a dolog. Tegyük fel 100k ban gondolkodom a maradékból mit érdemes még cserélni, esetleg a vidikártya igényel e valamit magamellé pl nagyobb tápot vagy elég lenne csak kicserélni és már menne is?
2020. ápr. 22. 02:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben a gépben már minden gyenge, új GPU új CPU, ehhez új alaplap új táp, új/több RAM....


vagyis egy új gép.

2020. ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hunmate11hun válasza:
Igazából a ram is kevés szerintem gyűjts még egy keveset és vegyél egy komoly gépet (a tápnak a wattszáma fontos)
2020. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben érthető akkor ebből egy újabb gép lesz a jövőben. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 23. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!