Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hackerek milyen szolgáltatót...

A hackerek milyen szolgáltatótól igénylik az internatet?

Figyelt kérdés
Pl. Anonymous?? Mert simán le lehet követni milyen oldalak látogattál meg a múltban, még itthonról is, nemhogy a szolgáltató ne tudná.

2020. ápr. 24. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Utcai nyílványos hálozatot használnám, HA hacker lennék. És arabtól egy olcsó laptop amit "akció" után otthagyok valahol.
2020. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen hacker az, aki lenyomozható?!
2020. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De a hackereknek pont jó minőségű eszközök kellenek, mert mással nem tudna dolgozni, mert még a böngésző megnyítására is félórát kellene várni. Még egy nagyon drága laptopon csak elfutnak azok a programok amik kellenek neki, de a legideálisabb az asztali gép. Nagy tárhely kell mert sok az információ, gyorsan futó gép és megbízhatóság. A nyílt wifit nem lehet visszakövetni? És hol lehetne használni? Csaknem a főtéren kismillió ember és közterületfelügyelő szeme láttára.
2020. ápr. 24. 18:57
 4/20 A kérdező kommentje:
De mégiscsak kell internet valahogy, ami pedig a leg olyanabb hely ahol le lehet bukni. Azt meg már tudjuk régóta mindenki hogy a Tor egy sz@r.
2020. ápr. 24. 19:00
 5/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Párszor megkerüli a Földet oda-vissza olyan anonym proxykon keresztül, amit semmi hatóság nem tud felelősségre vonni?
2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#3: A hackernek nem kell csúcstechnikát birtokolni. Rá kell tudni csatlakozni egyre.
2020. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Túl komolyan vetted a filmeket.
2020. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Nem az a hacker, aki félmillás laptop előtt ülve fél perc asdfasdf-ezés után bejut a NASA / FBI / Pentagon rendszereibe, ezt csak a rendezők képzelik el így.


Talán az egyik hiteles hackelés valamelyik Mátrixban volt:

[link]

2020. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De azt azért tudom, hogy nekem civil felhasználónak és kezdő programozónak is kell minimum egy 100.000-es laptop, hogy egyáltalán többet le tudjak tölteni mint egy böngésző. Hát még az akinek még profibb dolgok kellenek. Nem lehet 1.000 HUF-os gépen rendesen még egy dokumentumot sem elkészíteni. És én hova írtam azt hogy úgy képzelem el? Ez honnan jött le neked? Általában virtuális gépet használnak hogy ne legyen fent a külön féle zavaró tényezők veszélye, így ha mégis lebuknak/rosszul működik valami 1 prec alatt le tudják törölni. Na, ez egy pl. olcsó, használt gépen el sem futna. Nem is beszélve arról hogy nem egy nyelven programoznak és mindegyikhez külön kliensre van és külön környezetre van szükség.
2020. ápr. 24. 23:28
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"nekem kezdő programozónak"

ha ezt tanulod kolega, akkor tudnod kellene mennyi az annyi és merre van az előre.

parancssoros dolgokhoz, ahol nem kell ui oda felesleges a vas.

2020. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!