Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet régi VHS kazetta...

Hogyan lehet régi VHS kazetta minőségén javítani?

Figyelt kérdés
Vannak olyan szakemberek/üzletek, ahol kimondottan ezzel foglalkoznak? Informatikusok vagy videósok/TV-sek? Vagy itthon meg tudnám csinálni? Ugyanis, maga a felvétel, ami a kazettán van, DVD formában is megvan. Van olyan program, amivel fel lehetne javítani a minőséget és nem fizetős? Vagy ha igényes munkát és jó eredményt szeretnék elérni, inkább szakemberre bízzam? Járványhelyzetre való tekintettel postai úton el lehet küldeni olyan üzletekbe, ahol meg tudnák csinálni?

2020. ápr. 30. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy profi adatmentő cégnél jobb minőséget tudnak elérni, mint te otthon. Azért nem mindegy, hogy milyen géppel történik az olvasás, milyen sebességgél, milyen pontossággal.

Viszont a sérült, szakadt, adathiányos részeket ők sem fogják tudni helyreállítani.


Ezeket a részeket maximum a mesterséges intelligencia, illetve az egyéb video szerkesztő programokkal manuálisan lehet helyreállítani (gyakorlatilag újraalkotni).

2020. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon maximum kontrasztot, színezést, fényerőt tudsz állítani, mellé szebb átmeneteket tudsz kreálni, esetleg feliratkozni. Minden programot le lehet tölteni valahonnan ingyenesen is (torrent). Én már javítottam így fel videókat. Külföldön élek, így nem tudok hozzáértő céget javasolni neked.
2020. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthon maximum kontrasztot, színezést, fényerőt tudsz állítani, mellé szebb átmeneteket tudsz kreálni, esetleg feliratozni. Minden programot le lehet tölteni valahonnan ingyenesen is (torrent). Én már javítottam így fel videókat. Külföldön élek, így nem tudok hozzáértő céget javasolni neked.
2020. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg "látszatra" lehet egy kicsit javítani, de jobb nem lehet, mint az eredeti. Ismered a mondást: "....ból nem lehet várat építeni.
2020. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a tanácsokat! Egy ismerősömnek vannak TV-nél és rádiónál dolgozó barátai. Ők esetleg nem tudnak ebben segíteni?
2020. ápr. 30. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!