Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyméretű időjárás állomást...

Nagyméretű időjárás állomást keresek kb.15 ezer forintig. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem kell profi gép ezer funkcióval, ami fontos lenne: kinti-benti hőmérséklet és pára, rádióvezérelt pontos idő. Keresetek már sok ilyen van, de mind apró, 10-12 centis mütyür. Falra szeretném tenni, hogy a pontos időt lássam azért pár méterről is.
2020. máj. 5. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudok ajánlani, csak elmesélem, én eddig hogy jártam. :D

Vettem olyant, amelyiknél a külső adó nem is működött.

Vettem olyant, amelyiknél a külső adó nem is működött, de elvittem rokonomhoz, és ott 3 hét után beindult az ő belsőtéri egységükhöz, egy fél évre. :D.

Vettem olyant, amelyiknél a külső adónál nem lehet frekvenciát változtatni, így az én külső adómra sosem áll rá, a szomszédét nézi. :D

Vettem olyant, amelyiknél bár van falra akaszthatós fül hátul, a kijelző csak srégen felülről nézve látszik rendesen (ez az éjjeliszekrényre teszem, de állva nézem szabvány? :D )

Vettem olyant, amelyiknél otthon jöttem rá, hogy alaphelyzetben nem mutat, csak, ha megnyomok egy gombócot, akkor kel életre egy percre.


Így aztán hármat kidobtam, kettőt visszavittem, van a fiókban négy külső adóm (jó szemű családtagnak szobahőmérőnek jó :D ) és még mindig k* elégedetlen vagyok. :D

Ja, hát ezek azon felbuzdulásom miatti akciók eredményei, amit az triggerelt, hogy régebben vettem olyanokat, amelyeknél 5-10 év hűséges szolgálat után a külső adó ment tönkre. :D Így ma is szolgál a külső hőmérsékletet kivéve egy nagy Soligor, egy közepes ilyen:

[link]

és egy Oregont meg kidobtam a régiekből is, mert annyi belső hőmérő meg nem kellett. :D Már egyik rokonomnál, aki nem igényelte volna, meg a garázsban is van olyan hőmérő, ami elvileg külsőt is mutatna, ja, meg a fotóstáskában is (a nedvességmérés miatt).


Szóval, ha találsz normálisat, légy szíves, írd meg itt.

2020. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!