Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza az...

Gábriska1991 kérdése:

Hogyan szerezhetném vissza az e-mail címem, ha már az annak megadott telefonszámom nem él, és biztonsági ellenőrzést végeznek?

Figyelt kérdés
Nekem még régi windowslive.com e-mail címem van, és nemrégiben kaptam tőlük egy ilyen levelet, amiben biztonsági ellenőrzést végeznek (Help strengthen the security of your Google Account). Mivel régi az e-mail, azóta új telefonszámom is lett, a régi pedig nem él. Ezért nem tudtam kitölteni, és nem tudok e-maileket fogadni. Hogyan szerezhetném vissza, hogyan oldhatnám fel a tiltást?

2020. máj. 9. 11:09
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A leírásodban valami sántít!

Windowslive = Microsoft

Google account = Google


Tehát a Microsoft (Windowslive) nem küldhetett neked olyan levelet, amiben a konkurencia Google fiókjának biztonságára hívja fel a figyelmed.


1. Ha MS fiókod van és kaptál egy biztonsági ellenőrzésre vonatkozó levelet (amit el is tudtál olvasni, tehát be tudsz lépni a leveleidhez), akkor nincs letiltva.


2. Ha gmail fiókod van és a Google küldött ilyen levelet, akkor annak mi köze lenne egy másik cég, másik szerveren lévő fiókjához?


3. Ez a szövegű üzenet nem jelent semmit. Ezt nekem 1-2 havonta küldözgetik, hogy ellenőrizzem a regisztrált másodlagos mailcímemet , esetleg adjak meg telefonszámot, amelyik fióknál nem adtam meg, vagy csak szimplán rákérdez, de egy "Jónak tűnik" feliratú gombbal tovább is lehet lépni.


Szóval a kérédsed részletezése nagyon össze-vissza. Hagyd ki azt a levelezőt (MS vagy Google), amelyikkel itt nincs problémád és csak arról írj, amelyik a hibát írja ki!

2020. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"telefonszámom nem él, és biztonsági ellenőrzést végeznek?"

Nem értem a lényegét.

Ha működik a jelenleg használatos email címed, be tudsz lépni, akkor bármit megadhatsz, meg is változtathatsz. Mint pl. a helyreállítási címet vagy telefonszámot.

Ha akarod.

Ha nem, így marad.

Akkor lesz jelentősége ha majd valamiért nem tudsz belépni. De akkor nagyon.

2020. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!