Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem?

Zsotyó007 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Egyik barátomnak hamarosan szülinapja lesz, és tudom, hogy egy Skullcandy crusher s6scdz 003 - as fejhallgatót szeretne egy ideje.

Esetleg tudja valaki, hogy hol tudnám megszerezni?

Ha van valaki, aki szeretné eladni, akkor nagyon szívesen meghallgatom



2020. máj. 9. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért pont olyat? Kifutó termék, ahogy elnézem nem is igen kapni szinte sehol.
2020. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%

Legközelebb próbálj feltenni olyan kérdést, ahol a cím utal a tartalomra, ami általános Netikett, illetve sok helyen a szabályzatban is szerepel.

Saját érdeked is, mert lehet, hogy valakit nem érdekel az ilyen semmitmondó cím és nem kattint rá, nem pazarolja az időt, inkább nem segít neked.

Másoknak meg zavaró, hogy olyanra kattint, ami nem is érdekli, de ez csak utána derül ki, azaz rabolod mások idejét.

Azért is jegyzem meg, mert gyakori itt az ilyen kérdés, gondolkodjatok esetleg...

2020. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2020. máj. 9. 22:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kifutó termék, meg nem lehet kapni, már egy ideje próbálok is hozzájutni, de nem jött még össze
2020. máj. 9. 22:44
 5/5 A kérdező kommentje:
*nem lehet már nagyon kapni
2020. máj. 9. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!