Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemény erről az elektromos...

Vélemény erről az elektromos borotváról?

Figyelt kérdés

[link]

Egy elektromos borotvát szeretnék venni, de ebbe van szakállvágó is és eddig a Braun márkával megvoltam elégedve. Ha esetleg nem jó, légyszi ajánljatok másikat ebbe az árkategóriában. Előre is köszi! :D



2020. máj. 12. 19:56
 1/2 anonim válasza:
0%
ha a seggszőrt leszedi, akkor tuti volt a választás!
2020. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először nem akartam válaszolni, lentebb olvasható, miért, de mivel nem igazán kaptál választ, legalább egy normális legyen: két Braun borotvám volt, egy olcsóbb és egy drágább. Az olcsóbb fejének elhasználódásakor nem vettem rá másikat, hanem vettem egy új borotvát. Amint annak is elkopott a feje, vettem rá egy másikat, amit szintén használtam egy darabig, de megint cserélni kellett. Olcsóbban már nem tudtam rá szerezni fejet, így akkor 3000 forintért vettem egy új borotvát, amit a napokban cseréltem le egy ugyanolyanra, immár 2000 forintos áron. Olcsó, jól vág, akkus, így konnektor sem kell a használathoz, csak a töltéshez. Amíg ez a borotva kapható, nem is használok mást, mert egy fenti borotvára való fej árából évekre meg van oldva a borotválkozás. Szóval nem vagyok híve a soktízezres borotváknak. Szakállnyírásra hajnyírót használok, 4000 forint volt pár éve az Aldiban.
2020. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!