Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Flinke FK178 benzines fűkasza,...

Kales kérdése:

Flinke FK178 benzines fűkasza, leírás szerint indításkor szivató ON miután beindult szívató OFF így viszont hiába húzom a gázkart a vágófej nem pörög fel áll egy helyben. Ez miért van?

Figyelt kérdés

#FK 178 fűkasza indítás
2020. máj. 13. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:

várj kicsit míg bemelegszik.

amikor beröffen én akkor vissza szoktam venni a szivatót kicsit, majd újra rá - játszok vele ki-be, aztán szivató nélkül hagyom járni 1-2 percig míg felveszem a kantárt, fülvédőtokot.


járó motornál ha nem oörög fel a fej akkor vagy be van szorulva, vagy a tengelykapcsoló hibásodott meg.

teljes gázon sem pörög fel?

2020. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a szívatót nem veszem teljesen vissza akkor pörög rendesen.
2020. máj. 13. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor szegény a keverék.

állítani kell a karburátoron.

2020. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2020. máj. 14. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A hiba a gép könyvben van!Én is beszoptam ezt aztán levettem a légszűrőt és megállapítottam ,hogy faxságot írtak.Az Off(csukott) -állásban van szivatón és az ON (nyitott) állásban van normál helyzetben.Vagyis minden esetben a Kínai gépeken felfelé van szivatón!!Te sima állásban küszködted ki a beindulást és amikor végre valahára belerángattál annyi benzint,hogy menjen-azonnal lefojtod a szivatóval:)))Amúgy az helyt álló aki írta ,hogy szivatót beindulás után ezeken csak félig nyomd vissza és hagyd melegedni.
2020. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!