Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor lesz mar uj keszlet?

Mikor lesz mar uj keszlet?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem a Media Markt-bol egy iphone SE 2020-at. Es azota sincs raktaron. En ezt komolyan nem ertem mi tart ennyi idobe nekik...telekom kb beszerzi az ujabb keszletet 3 nap alatt ezek meg... komolyan nem hiszem el!! Jo en ertem hogy nem csak telefonos bolt de hogy ez ennyi ido nekik na ne nevetessenek mar. Ez volt az utolso hogy onnan rendeltem, kar hogy telekomtol nem tudtam rendelni ugyanis ott en csak 64 GB-set lattam.

2020. máj. 13. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Telekomnál is ugyanígy játrál volna, függetlenül attól, hogy mit írnak az oldalukon a beszerzési időre. Van a youtube-on Horvárh Andrásnak egy csatonája, elsősorban elektromos autókkal foglalkozik, de korábban egy Apple márkaboltja volt. Elmondta, hogy a cég elsősorban a saját üzleteibe szállít, és csak utána máshova, de még akkor se biztos, hogy annyit kap amennyit rendelt. Vagyis lehet rendel 100-at egy adott típusból, és kap 10-et.
2020. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!