Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Instabil plafondventilátor,mitől?

Instabil plafondventilátor,mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettem egy plafondventilátort.

GLOBO CHAMPION 0309CSW

Villanyszerelővel felszereltettük,tökéletesen működik minden,egy kivétellel.

Instabil,és nagyon dűlöngél a legalacsonyabb fokozaton is.

Mi lehet a gond?Minden lépés követve lett a papír szerint.A plafonnal nincs gond,az is le lett ellenőríztetve,hogy szerelhető e rá ilyesfajta dolog.

Nektek volt hasonló gondotok?

Segítsetek légyszi,előre köszi!



#instabil #Plafondventilátor
2020. máj. 15. 13:50
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

Megjegyzem, a találatok között több gépi fordítású angol oldal is megjelenik, ezeknek azért van furcsa nyelvezete.

Mint például "rajongó" (fan --> ventilátor), ilyeneken majd ne lepődj meg.

2020. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Én is kaptam hozzá 3darab ilyen kiegyensúlyozó dolgot.

Kipróbáltam az összes lapáton,középen,beljebb kintebb,de ugyan olyan instabil.Maxon életveszélyes szinte,mintha el akarna repülni,közepesen még így úgy,de az se a legbiztonságosabb. Egyesen elég elfogadható kilengései vannak,de úgy frászt se ér sajnos.

Kezdem úgy érezni,hogy maga a ventilátor egy hulladék és felesleges pénz kidobás volt. :/

2020. máj. 15. 14:24
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Pedig egy ilyen dimenziókkal rendelkező forgó tárgyat lehetetlen volna a plafonhoz teljesen mereven rögzíteni, ezért csak a megfelelő kiegyensúlyozás hozhatna eredményt, követve a leírásokat.
2020. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel teljesen egyetértek. Valószínűleg rászánok egy órát és minden egyes centiméteren tesztelek egyet,és súlyokkal játszadozom.
2020. máj. 15. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!