Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a BitTorrent?

Miért nem működik a BitTorrent?

Figyelt kérdés

Az alábbi probléma áll fent:

A laptopomon telepítve van a BitTorrentPro 7.10.5-ös verziószámmal, előtte pedig a uTorrent volt telepítve. Régebben tökéletesen működött, bármit le tudtam tölteni rajta keresztül.

Aztán egyik napról a másikra behalt, azt írja, hogy peerek keresése, és semmi sem történik. Ncore linkeket használok, Telekom 4G hálózatán, de 100%, hogy nem ezekkel van a baj, mivel másik gépen és telefonon is működött ugyanezen a halózaton ugyanúgy Ncore linkkel.

Tehát a laptopban van valami, amiért a program nem tud eljutni az internetre (?). A tűzfalat kikapcsolva nem oldódott meg, ugyanúgy csak Peerek kereséséig jut (Finding peers). A kliens cseréje és frissítése sem megoldás; direkt ezért telepítettem a BitTorrentet - hiába.

Valaki valami ötlet?



2020. máj. 17. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Másik progival megy? qBittorrent pl.
2020. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
41%
Nem tudom, segít-e, de nálam a BitTorrent 7.10.5 tökéletesen működik ncore linkekkel, asztali gépen. Nálam akkor voltak ilyesmi problémák, amikor akadozott a kábelnet szolgáltatás, illetve behalt a modem. Magyarul amikor nem volt (elég) jó internet kapcsolatom.
2020. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!