Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott a tv távirányítója....

Elromlott a tv távirányítója. Ha újat veszek egyből kapcsolódik a tv-hez?

Figyelt kérdés
Elromlott a samsung LED 40 smart tv-nek a gyári távirányítója. Ha veszek egy új távirányítót abba csak teszek elemet és már műkodik is ,vagy össze kell hangolni?

2020. máj. 20. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Persze és főz, mos takarít.
2020. máj. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit rendeltem az Ebay-ról, az müködött betanitás nélkül.
2020. máj. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha Samsung távszabályzót veszel, azt nem kell beállítani.

Érdekesség kedvéért találkoztam olyannal, aki nem gondolt arra, hogy a másik szobában lévő Samsung "távja" jó az egyikhez is, pedig mégis.

Kapcsolódni mondjuk nem fog, ezt a fogalmat általában oda-vissza kommunikációra értjük.

A távszabályzó ad, a tv veszi a parancsot, itt nincs visszamagyarázás.

Másik gyakori tévedés, amikor az előprogramozott és a tanítható távszabályzók családját összekeverik, de az is két külön dolog.

2020. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 ***** válasza:

Ha még nem vettél, nézd meg itt:

[link]


Utángyártott, és eredeti is van, sok típushoz, miután pontos típust nem írtál, nem tudtam megnézni. Én már 4x rendeltem, munkahelyre, szomszédnak, magamnak és egyszer se volt gond. Tanítani egyiket sem kellett, tették és teszik most is a dolgukat:-).

2020. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!