Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyen elektromos...

Hogyan tudnék ilyen elektromos gördeszkát csinálni?

Figyelt kérdés
Régen volt egy rendes elektromos deszkám, de tönkrement. Újat viszont nem szeretnék venni, mert drága. Nem lehet valahogy megoldani, hogy lábbal hajtható legyen, de távirányítóval lehessen fékezni?

2020. máj. 24. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ért hozzá megcsinálhatja de necces. Kell hozzá olyan cucc ami az elektromos deszkákban van. Inkább vegyél sima deszkát mert az elektromos szerintem azoknak van akik nagyon elkényelmesedtek már bocs. Mire jó az e deszka? azzal nem lehet trükköket csinálni! Enyi erőből vegyél segvéjt vagy mit
2020. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Az elektromos gördeszkában sincs mechanikus fék, motorfék van csak, ha jól tudom.

Ha valaki tudna barkácsolni egy fékszerkezetet, annak működtetéséhez, vezérléséhez is kellene egy kisebb akku például, meg az elektronika.

Az már szinte annyi munka, mint egy motoros deszka építése.

2020. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nagy része az alkatrészeknek még meg vannak és működnek javarészt a régi deszkámból. Fék meg azért kell rá, mert dombon lakom és egyrészt nem igazán tudom annyira lefékezni, hogy biztonságosan menjek rajta, másrészt teljesen elkopik a cipőm
2020. máj. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!