Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a pendriv...

Miért nem ismeri fel a pendriveokat a tv-m?

Figyelt kérdés
Már kb 7 éves a tv-m és nem ismeri fel a pendriveokat. Egyszer barátnőmét felismerte, de azóta semmit. már próbáltam kikapcsolni, kihúzni, de semmi. Valaki tudna nekem segíteni mit csináljak vagy vigyem szervizbe?

2020. máj. 26. 12:07
 1/7 anonim válasza:
100%

Azt próbáltad, hogy mozgatod benne a pendrive-ot, és folyamatosan más pozícióban megtartod egy darabig? Lehet, hogy valami elektronikai hibája van a csatlakozónak a tv-ben.

Próbáltál több pedrive-ot is? Érdemes lehet a kapacitással is variálni, hátha. Vagy a típusokkal, hogy USB 2.0 pl vagy újabb, illetve régebbi.

Vagy talán még a rajta lévő tartalom lehet befolyásoló. Pl hogy csak képeket, vagy zenéket, vagy filmeket ismer fel a tv-d, vagy éppen hogy milyen tartalmakat nem ismer fel.

Sajnos így látatlanban nehéz konkrétabbat mondani, csak alapötleteket tudtam adni.

Mindenesetre a szerviz legyen az utolsó, feleslegesen ne adj ki pénzt.

2020. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress ráa Tv-d típusára, és olvasd el a leírást. Lehet hogy van egy minimum vagy maximum kapacitás amit kezelni tud. De lehet hogy a fájlformátumokat nem ismeri fel, vagy a formázás típusa nem tetszik neki.
2020. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az adott pendrive fájlrendszere sem mindegy.


Fat32-t gyakorlatilag minden látja, viszont ott van egy limit, egy fájl nem lehet nagyobb 4GB-nál.


NTFS-nél és ExFAT esetében nincs ilyen limit, viszont ezeket kevesebb eszköz tudja kezelni.


Elsőnek ellenőrizném, hogy a TV mit tud kezelni, majd egy formázott pendrive-ra próbálnék különböző formátumú fájlokat (mp4, avi, mkv, stb )

2020. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem se ismeri fel a vadi új Kingston pendrive-ot a 7-8 éves Samsung tv-m,én arra gondolok hogy nem kompatibilis mivel túl új a pendrive a tv meg túl régi :)
2020. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelek, hogy mivel régi ezért csak kisebb, max 2 gigás, és az alap USB-s pendrivet ismeri fel, a 2.0-ást már nem. Nekem a 2010-es gyártású lézernyomtatóm is ilyen.
2020. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabesz147 ***** válasza:
A pendrive becsatlakozó végét óvatosan egy picit össze kell nyomni, két ujjal, kontakthibánál ez nekem többször használt. Vagy amit az első hsz. ír.
2020. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se ismeri fel az új tv a règi pendrivot
2020. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!