Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangprojektor vagy házimozi...

Sajtkuka14c kérdése:

Hangprojektor vagy házimozi rendszer?

Figyelt kérdés

melyik éri meg jobann?

meilyen jobb nézni a filmmeket?

hangprojektor: [link]


házimozi 5.1: [link]


2020. jún. 3. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem házimozi.

Ezek a hangprojektorok úgy szólnak mint egy sokol rádió.

2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az csak egy 5.1 aktív sugárzó készlet, analóg bemenetekkel, amit a mai TV-khez nem tudsz közvetlenül csatlakoztatni, vagy nem tudom, mi a cél.

A hangprojektort meg elsősorban TV-hez szokták használni, viszont azzal nem kapsz surround térhatást. Virtuális valami trükközést legfeljebb.

2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Házimozi hoz van hozza átalakító és rá tudom kötni a tvre
2020. jún. 3. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Házimozinál nem csak arról szól a dolog, hogy rákötsz hangfalakat a TV-re! Egy rendes házimozi erősítőnél külön be lehet állítani a hangfalak hangerejét és nemutolsósorban késleltetését is, külömben viszhangosan fogod hallani a filmet. Még a centert is kell 1-2 milliszekundummal, mert ahhoz közelebb ülsz.
2020. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!