Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multimétert vegyek?

Milyen multimétert vegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Conradban néztem, kb. 15-20 e Ft-ig bezárólag. Kevés különbséget látok közöttük, de olyat, ami minden "extrát" tud (hőmérséklet, kapacitás, elemteszt, érintés nélküli feszültség...) ebben az árkategóriában nem láttam. Ti melyiket ajánlanátok otthoni hobbi és egyszerűbb javítási célokra? A Conradon kívül van olyan, amit javasolnátok?

2020. jún. 5. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Fluke
2020. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ezt általában túlgondolják az emberek és úgyis hiába mondom, hogy ma már egy AN8002 / ZT102 vagy hasonló kategória is megold mindent, amit kell otthon vagy profi kézben is. Nem ezen fog múlni a siker, hanem a tudáson.

Ráadásul, ha ezt tönkreteszed, a kár sem akkora, veszel másikat. De jól bírja egyébként.

2020. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Conaradnál ne, mert drága. Nézz körül más helyeken is

HQelektronika

ELG-electronic (ők Maxwellt árulnak, ami egy jó alsó középkategória)

2020. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maxwell Mc25610. Nem tipikus multiméter, hanem lakatfogó, de tud mindent mérni, hőmérő és érintés nélküli feszültségkeresés is van benne.
2020. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem alirol vagy ebayrol 20-25 dollárért egy bside vagy aneng elég. Ugyanaz csak atmatricazva.

Nem extrém pontos de az alaktreszek se amiket beszerelsz ergo nem nyersz vele semmit de amikor egy letran állsz a multimeter a droton lóg, és nem érdekel mert pár ezer forint volt akkor megnyugtató.

2020. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!