Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magyar kiosztású multi device...

Magyar kiosztású multi device keyboard létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Magyar kiosztású multi device billentyűzetet keresek, de neten sehol sem találtam. Egyáltalán létezik ilyen?


A lényegük ezeknek a billentyűzeteknek az, hogy egyszerre akár 3 eszközhöz is lehet csatlakoztatni őket, így könnyen lehet váltani a különböző platformok között. Viszont állandóan csak amerikai QWERTY kiosztásút találtam, vagy pedig ékezet nélkülieket. Ennyire nem szokás "kisebb" országoknak gyártani speciális modellt?


Előre is köszi.



2020. jún. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Van. Nagy gyártoknál keress!


Logitech-ből van például ilyen.

2020. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Logitech-el szemeztem már régóta, de a honlapján egyedül az alábbi billentyűzetnyelvek elérhetőek (folyamatosan):


-Német

-Belga

-Francia

-Olasz

-Svájc

-Brit angol

-Amerikai angol


Továbbá több viszonteladó oldalán is csak nemzetközit találtam sajnos. Lehet, hogy csak rosszul kerestem, de eddig sehol sem találtam magyar kiosztásúra ilyen fajtából.

2020. jún. 7. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak egy példa, arra hogy van ott magyar kiosztású is:

Logitech K375s Multi-Device vezeték nélküli billentyűzet és állvány páros

[link]

2020. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bár én is ezt az egyet találtam csak sajnos. Ez pedig az utazó kivitel, amelynek a minősége otthoni használathoz viszonyítva gyér. Nagyobb és fejlettebb modellekből nem találtam magyart.
2020. jún. 15. 16:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalábbis review-ok alapján nem ajánlják annyira sokan. Nem is értem, hogy miért csak ez a modell van magyarul.
2020. jún. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!