Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Media Markt-ban lehet SIM...

Media Markt-ban lehet SIM kártyát venni?

Figyelt kérdés
Többször mentem a T-mobilhoz feltöltős SIM kártyáért, de sose volt náluk. A Media Markt-ban lehet kapni csak SIM kártyát (feltöltős)? Telefonom már van.
2020. jún. 8. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem. De van még 3 másik mobilszolgáltató (Telenor, Vodafone, Digi), így ha nem fontos hogy Telekomos legyél, menj be hozzájuk is. Ha fontos, akkor rendelhetsz neten is Telekomos kártyát. Ha jól tudom 600 Ft, ingyen kihozza a futár, csak a kártya árát kell kifizetni.
2020. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
A Digi teljes értékű mobilszolgáltató, akitől bárki hozhat ki SIM-kártyát, és nem csak az, aki a Digi/Invitel ügyfél, plusz lefedettségi területen lakik? Nem is tudtam.
2020. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teszkóban szokott lenni a pénztárnál, e logika mentén a médiában is lennie kéne - bár most nem találom az oldalukon.
2020. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!