Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem jó az autórádió?

Miért nem jó az autórádió?

Figyelt kérdés
Vettem nem rég egy új autórádiót. Beszereltem összedugtam. Kijelez mindent. Bluetooth bekapcsoltam és telefonnal rakapcsolodtam. Míg áll az autó addig jól szól a zene meg minden, de mikor elindulok elkezd akadozni a zene. Mi lehet a probléma?

2020. jún. 11. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor akadozik, amikor mész is vele, tehát rázkódik? Ezesetben érintkezési gond lehet. Minden jól csatlakozik?
2020. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg igazgatta mindent, most jó nem akad, csak van hogy nem csatlakozik a bloethoo-ra. Vagy ha csatlakozni akarok akkor azt írja hogy nem akar kommunikálni az eszköz. Ki próbálom majd USB-ről. Köszönöm a választ.
2020. jún. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!