Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy tabletem aminek az...

Van egy tabletem aminek az alaplapja jó de képernyője beázott és nem működik az érintés érzékelése és arra gondoltam, hogy veszek egy másik olcsó tabot és abba rakom át az alaplapot, ez működne?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem az alaplaphoz csak a képernyő és az érintés érzékelés csatlakozik.(plusz aksi) Ezek szabványos csatlakozok vagy minden típusnál más?

2020. jún. 16. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más. De ha itt kérdezed akkor nyilván nem vagy szakember. Inkább vidd szervizbe! [link]
2020. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jót derültem a naivitásodon. :D


Gondolod, hogy "ezeket" csere-szabatosra készítik? Akkor az eladási mutatók a béka s'gge alá esnének.


Javíttasd meg jó drágán, vagy vegyél újat.

2020. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Ez nem annyira darabra megy.

Sok gyártó használja ugyanazt a beszállítót de azért rendesen benne van hogy más a méret, máshogy van kivezetve, másmilyen a csatlakozó és más a bekötése stb...

2020. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen tabletre van szükséged, amelyik alaplaphibás, de a kijelzője jó.

Az nincs kizárva, hogy az alaplapja is beázott a tabletednek.

2020. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!