Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen adatforgalom...

Létezik ilyen adatforgalom figyelő alkalmazás?

Figyelt kérdés

Csak hogy mindenki értse:

Telenoros hordozható internetem van (gyakorlatilag egy mini hordozható router), aminek a havi kerete 25 giga, a készülét becsületesen jelzi is hogy mennyit használtál el a 25-ből, igen ám, csak hogy van egy kis bökkenő...a szolgáltatáshoz járt "éjszakai" net, ami annyit jelent hogy este 23:00 és reggel 8:00 között nem a 25gigát használja, hanem egy erre a célra félretett 100gigát, viszont a kis cucc ezt a kettőt nem különíti el hanem egybeír mindent ergo sokszor nem tudom hol tartok mennyi maradt még. Próbàltam különböző (2-3) data usage monitorokat amik nem lennének rosszak, de nem is jók, mivel sem időt nem lehet beállítani hogy elkülönítse az "éjszakait" a nappalitól, illetve az otthoni korlátlan neten is beleszámolja. Tudtok esetleg valami appot amivel egy adott idősávban és egy adott hálózaton lezajlott internetforgalmat monitorizálni tudom?



#Telenor #szappan #mobilnet #wifi #data usage monitor
2020. jún. 21. 21:15
 1/3 anonim válasza:
nem kapsz sms-t vagy valami jelzést ha fogytán van? Én arra hagyatkoznék ilyen esetben.
2020. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csövi, olcsó telómban van ilyen, s ha beállítanék x GB-t, akkor figyelmeztet. Lehet másnál is lehet? Ezt csak véletlenül láttam, technikai analfabéta vagyok, bocsiii, de tényleg, remélem segítenek neked.
2020. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első válaszoló: nem, illetve a kis hordozható cuccra jönnek üzenetek, de azok általában roaming témakörben.

második válaszoló: igen, általában az adatforgalmat és is tudom figyelni, de pl az otthonit nem kell mert korlàtlan, ezt is csak úgy lenne jó ha be tudnám állítani valahogy hogy külön figyelje a 23:00-8:00 és az azon kívül lezajlott adatforgalmat

2020. jún. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!