Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom tulforrósodik,ha a...

A laptopom tulforrósodik,ha a Valorant nevű játékkal játszom. Az internet szerint a laptopomon kéne fusson mindenféle gond nélkül. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mint ahogy írtam a laptopon kéne fusson,de mégis 3 perc elteltével kiírja,hogy locking és kikapcsol. Valami megoldást tudtok erre?

2020. jún. 25. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába bírja el a laptopod a hűtése túl gyenge ahhoz hogy 100% on terheld folyamatosan. Ha már 1-2 éves a géped érdemes elvinni kitakaríttatni mert baromi sokat számít, nekem fél évente kell szétszednem és kipucolnom mert annyira meggyűlik a dzsuva benne. Én gépemnél az okozza hogy én folyamatosan viszem a műhelyembe, lakás több pontján használom. Műhelybe is a tervező programok miatt van rá szükségem leginkább ott meg azért van por, hiába zárom el egy szekrénybe amikor dolgozok, hiába oldottam meg úgy a dolgot hogy rácsatlakoztattam egy monitorra, egérrel billentyűzettel és maga a gépem zárt de szellős biztonságosabb helyen van, de ugye a por az ilyen, bemegy mindenhova.
2020. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt nagyjából amit az első írt.

Fontos, hogy ha már szétkapod vagy szétkapatod valakivel hogy kitakarítsák akkor pasztázzák is újra benne a dolgokat. ( pláne ha még sose volt )

pl a videókártyát, procit...

Nagyon sokat számít a hűtésnek. Jobb lesz a hővezetési tényező.

2020. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem a porosodassal van a gond,mert a laptopom alig 1 honapja van meg,valószínüleg a hűtéssel lehet akkor a baj.
2020. jún. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!