Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pesten a VII. kerületben a...

Pesten a VII. kerületben a Keleti környékén van Digi szolgáltatás? Főként az internet érdekelne! És a tapasztalatok! A letöltési-feltöltési sebesség a beígértnek megfelelő?

Figyelt kérdés
a 2500Ft-os Startnet csomagjukat néztem ki, aminél 20/10Mbit/sec a sebesség! Ebből 4/2 a garantált! Kinek milyen véleménye van róla? Megbízható? Torrentezni is szeretnénk!
2010. aug. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Panelban laksz?

Ha igen akkor talán ha nem akkor soha a büdös életbe nem lesz digid :D.

2010. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az a háztömb garzonlakásos...de gondolom arra gondoltál, hogy társasház-e:) Mert az már mellékes hogy miből épült :P

Még nem költöztem be, de ki van bérelve, nem tudom hogy hány lakásos! Talán van egy ilyen minimum lakásszám is? Hogy x lakástól kötik be? ÉS mivan akkor ha abból az X lakásból csak én akarnék digit?

2010. aug. 1. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát necces de lehet hogy van.Most per pill szünetel az a szolgáltatás amiben meglehet nézni hogy van e net..
2010. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robcsi14 válasza:

Nekem start netem van

Max Letöltés = 3.8 Mb/s

Max Feltöltés = 1.5 Mb/s


De lkehet hogy a gépem gynege és még jobban is megy a startnet :)


Eddig a Bitcomet meg a qTorrent le és feltöltéséből tudtam meg a sebességem :)

2012. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!