Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy családtagom lehallgatókész...

Egy családtagom lehallgatókészülélet szerelt a szobámba. Hogy találjam meg a készüléket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van, mert közölte velem, hogy van, és kész. Ma például feljött hozzám egy ismerősöm és már írt is nekem, hogy ,,Ki van fent? Remélem senki." Szóval szerintem éjjel-nappal hallgatózik, ami szerintem igen beteges. Barátaim közül nem igazán hordok fel senkit, pasit sem szoktam felhozni, egy jó ismerősömet hoztam fel most is, mert soká jött a busza, és beszélgettünk. Most már biztos vagyok benne, hogy le vagyok hallgatva és ez nem blöff.

Hogy találhatnàm meg a kis eszközt? Már felkutattam az egész házat. Elméletileg van egy férfi is, akinek van pótkulcsa, és ő is hallgatózhat, és bármikor bejöhet a házba is, ha úgy látja "jónak". A férfit nem ismerem, és ez elég para szerintem, hogy egy idegen is hallgatja éppen azt, hogy kivel mit beszélek, vagy hasonlók. Szerintem senki nem örülne annak, ha minden beszélgetése nyilvános lenne, létezik privátszféra.

Mivel találhatnàm meg? A szekrénysor hátulját még nem néztem át, de nem bírom egyedül elhúzni egyik elemét sem, arra gondoltam, hogy mágnest lógatok a szekrénysor mögé, és akkor hátha lesz "kapàs". Egyébként egy ilyen eszköz vezetékes? Más tipp esetleg, hogy ugyan találhatnàm meg?

Olyan kommentekért, hogy ,,Ezért börtön jár" stb. Nem kérek.


2020. jún. 28. 22:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hogyan*
2020. jún. 28. 22:37
 2/23 anonim válasza:
100%
Ha ez a kérdés valódi, akkor benned nem merül fel hogy beteg az illető?
2020. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

"Elméletileg van egy férfi is, akinek van pótkulcsa, és ő is hallgatózhat, és bármikor bejöhet a házba is, ha úgy látja "jónak". "

Ez is elég fura. Van egy férfi, akit nem ismersz, de van kulcsa a lakásodhoz?!?

Ha felkutattad az egész házat lehet, hogy nincs lehallgató eszköz. Lehet csak figyel az ablakon át, ezért tudta az ismerős, hogy van nálad valaki

2020. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Kérdezz rá a készülékre nála, és vedd fel telefonnal a válaszát. Azt nem mondja el nyilván, hol van, de beismerni gondolom, be fogja megint. Akkor meg már a felvétellel mehetsz is a rendőrségre. Ha nagykorú vagy, ha kiskorú, a jogaid ezzel durván sértve vannak, aki meg csinálja, az nyilván nem normális. Nem oldja meg a probléma gyökerét, ha szimplán megtalálod a készüléket.
2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
A zárat meg cseréltesd le.
2020. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Kamu kérdés, abból is az ötlettelenebb, humortalanabb fajta.

Aki ilyen készüléket helyez el valakinél,az nem közli hogy azt elhelyezte.


"Olyan kommentekért, hogy ,,Ezért börtön jár" stb. Nem kérek."

Ha kiírsz egy kérdést, akkor nem rajtad múlik hogy milyen kommenteket kapsz.

2020. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Most már biztos vagyok benne, hogy le vagyok hallgatva és ez nem blöff."

Amit előadtál, nem bizonyít semmit, ráadásul ilyen beteg figurák különös érzékkel bírhatnak arra, hogy véletlenül pont ráhibázott.

Ráadásul, ha le tudna hallgatni, azt valószínűleg inkább eltitkolná.

Ráadásul kissé furcsákat írsz te is: milyen férfi, főbérlő?

Gyanús ez az egész, több oldalról is...

2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműbb helyekre gondoltál (pl. webkamera, számítógépre telepített program - ebből van olyan is, ami a leütéseket nézi; a telefonodat összekapcsolhatta a sajátjával)? Vagy egy ártalmatlannak látszó pendrive, ami nem a tied, szobrok, szobanövények, függöny - mosd ki őket, padlólap alatt, ami mozog, ruhák között, kuka alján, vezetékes telefon, óra hátlapjában, kibelezett könyvben...
2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
93%

Utolsóval sajna egyet kell értenem. De ezért tényleg börtön jár!

Mondjuk nagy valószínüségét làtom h az egész sztori kamu, mert akkor nem lehetsz olyan hülye hogy eddig nem csináltál semmit (a keresésen kívül de annak nem sok értelme lett volna, mert újra visszateszi ha megtudja az illetö, és amint leis írtad, abszolút nem intézkedsz jogi úton ugyhogy újra megfogja tenni) mert eddig minden épeszü ember a rendörségre ment volna. Ezt a családtagodat miért nem jelented fel? Pszichopata és még beteges is!

2020. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na leírom még egyszer: Ez nem kamu kérdés. Hasonlót írtam már ki pár hete talán, de nem kaptam rendes választ sajnos.

A családtagom a nevelőapàm. Nála lakom, húsz éves vagyok és lány. A férfi akinél kulcs van nevelőapàm valami haverja. A szüleim kint tartózkodnak külföldön, szóval lényegében egyedül élek a lakásban (panel, emelet, szóval senki nem figyelhet az ablakból). Miért van ez? Azzal lett indokolva, hogy "Ha valami történne, akkor tudni akar róla". Tehát, ha valaki "olyat" hozok fel, akkor jön a "verőember" és "kirakja". Úgy volt bemutat ennek az embernek, akinél a pótkulcs van, de nem tette, szóval fogalmam sincs ki az. Azért fogalmaztam így, mert nevelőapàm is így fogalmazott.

Szomszédokkal szüleim nem tartják a kapcsolatot, és senki nem látta, hogy én felhoztam ma valakit.

Bárcsak kamu lenne! Azt kívánom, hogy senkivel ne legyen ilyesmi, mert borzasztó az otthonodban háromszor is átgondolni, hogy telefonban például mit mondasz!

2020. jún. 28. 23:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!