Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Foglalkozik valaki telefon...

Foglalkozik valaki telefon kijelző (vonalas panasonic)felújjítással?A szerviz nem vállal 6 évnél idősebb készülék javítást:

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 10 éve vettem itthon 30ezerért egy Pana kijelzős telefont, sajnos az elemekből kifolyt a sav, szétmarta az elektronikát. Most rendeltem egy azonos kinézetű, nagyobb tudású kínai klónt 22 euróért (7700 Ft) Aliexpressen, tegnap érkezett meg, beüzemeltem, beállítottam a csengetési hangerőt, dallamot, már csak a memóriába kell elmenteni a gyorshívó számokat. Egyébként ugyanaz a kijelző, még az asztali alátét műanyag is azonos, csak ez nem elemes, a vonalból veszi az elektronika működéséhez szükséges elektromos energiát.
2020. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már kérdezted.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Kijelzőt nem lehet javítani, csak cserélni.

Ha nincs cserealkatrész, nincs aki megcsinálja.

Vagy vadászol hozzá az ebayen egy kijelzőt, vagy elfelejtheted, vagy az itthoni használpiacon vadászol egy azonos típusú készülékre.

2020. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!