Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Nap egyenárammal vagy...

A Nap egyenárammal vagy váltóárammal működik? Hány wattos izzó van a Napban?

Figyelt kérdés
És mennyit fogyaszthat?

2020. júl. 4. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Őőőőő...

Őőőőő...

Az égitest Nap-ra gondolsz vagy van valami más, ami még Nap néven fut és nem hallottam róla?

2020. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most "humor" akart lenni?


Hálózati váltóáramról megy, és a kábel miatt nem távolodik el a FÖld a Naptól, mert a kábel nem engedi.

2020. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#2: Azt kihagytad, hogy a Szaturnusszal, a Marssal és az Uránusszal van még összekötve, azért is van középen és azért nem húzza el a Föld se, meg a Nap se húzza el a Földet, mert ugye lapos tányér alakú, könnyen elhúzhatná a Nap nagytömege.

Ez fontos tény!

De igen, a legtöbb energiát innen kapja tőlünk, azért is nagy a villanszámlád, mert átfut a te áramodon az, amit a Nap felvesz.

Szóval szerintem írjunk petíciót azért, hogy a Nap ne lopja el a drága áramforrásunkat!

2020. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Drága gyermekem! Én adom az áramot. Bicikli fel van támasztva, és hajtom a dinamót. Már nagyon kivagyok.
2020. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi fizetjük az áramot, hogy legyen napfény, hogy a parlamentben lophassák a napot
2020. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XDDDDD

Behalok... XD

2020. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én termelem az áramot, egy önmagába dugott elosztóval. Azt hiszitek, hogy léteznek igazi atomerőművek, miután tudjuk hogy mi történt keleten? Paks is tőlem veszi az áramot, illetve a Nap is innel vesz fel néhány milliárd megawattot.
2020. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
100%
Biztos egyenáram, különben hogyan fűtenénk azzal a sok felé fordított napelemmel?
2020. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!