Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan csökken a műszaki...

Ric Hard083 kérdése:

Hogyan csökken a műszaki cikkek ára?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fejhallgatót, de most még nem aktuális annyira, mert a régit még el tudom használni. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan csökken az ilyen cikkeknek az ára. Például, hogy most meg tudnám venni 30 ezerért, fél év múlva meg már olcsóbban tudnám megvenni ugyanazt a terméket.

2020. júl. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni, még az is lehet, hogy drágább lesz pl. árfolyamváltozás miatt.
2020. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emelkedik az ára mindennek, rosszul jársz, ha halogatod. Én tavaly nyáron kinéztem egyfajta PC-t, és ma már ugyanaz 100 ezerrel többe kerül. Minden másnak az ára is nagyot emlkedik.
2020. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj ki egy akciót rá és akkor vedd meg :) Amúgy nem fog csökkeni, mert a beszerzési ára esetén se mennek alá, max kiárusítás során!
2020. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 éve meg karácsony utáni, januári akcióra vártam, hogy akkor veszem meg a laptopom. Hát erre karácsony után 40 ezerrel feljebb ment az ára.
2020. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen jellegű termék, ha valami felkapott, divat dolog, ami most menő, de 2 havonta jön belőle új széria, valszeg le fog menni az ára, de ha valami komoly dolog, pld. stúdiófejhallgató, hifi fejhallgató, ilyesmi, amiből mondjuk 5-10 évente jön új széria, az eléggé tartja az árát.
2020. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!