Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi 70mai pro fedélzeti...

Xiaomi 70mai pro fedélzeti kamera iphonenal?

Figyelt kérdés

Pár nappal korábban vásároltam a kérdésben szereplő feldézeti kamerát az autónkba. Több videót, tesztet és véleményt néztem róla, sehol sem láttam megemlítve, hogy iphonenal egy ideje nem kompatibilis az applikáció, szimplán b*nak frissíteni. Ez nyilván akkor derült ki, amikor már szerettem volna tesztelni saját kézben.


Van esetleg valami megoldás arra, hogy tudjam használni az applikációt iosen? Ha nincs akkor visszaküldöm, mert ez így kuka csak sajnos ezzel nem a xiaomi-t, hanem saját magam (postaköltség) és a webáruházat károsítom, amit egyébként nem szeretnék.



2020. júl. 16. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Május óta használom ezt a fedélzetit és nekem iphone 6s mobilom van. Nem tudom mi a problémád.
2020. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a problémám az, hogy sajnos nem 8 éves telefont használok :)
2020. aug. 15. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
IOS rendszer IOS rendszer. Nekem IOS 13 rendszer van, neked nem? Mi a különbség? Csak a telefonod egy két funkcióban más? Meg egy picit gyorsabb? Nem tudtam, hogy visszafelé fejlődünk. Ha az enyém tudja akkor a tiednek is tudnia kell. Másik, az iPhone-okat nem kell évente cserélni mint az androidokat. Még két év múlva is ezt fogom használni és lesz 10 éves ugyanolyan rendszerrel mint a tiéd;) Ám van egy tavalyi iPad air-em is. A pro-t túlzásnak tartottam nem mintha nem bírtam volna megvenni. Ha a problémát így fogod fel akkor menjbe az icenterbe és panaszkodj, hogy egy 8 éves iPhone tudja amit a te új iPhoned nem. Ez azért ciki:)
2020. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondok neked mást is. A pioneer fejegységem kompatibilitás terén nem ír egyetlen iPad-et sem csak iPhone-ra. AppStore-ban az alkalmazás letöltve és tökéletesen működik az iPad-en is.
2020. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!