Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az autórádióm leszívta az...

Az autórádióm leszívta az akksit, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: vettem egy JVC fejegységet, amit beraktam az autóba, mivel az előző szó szerint kifüstölt, mivel egyszer csak nem működött tovább, és az ismerősöm rádugta a telefonját tölteni, mire az kifüstölt. Több hónapig nem volt benne fejegység, majd most vettem ezt a JVC-t. Beraktam, 1 napig tökéletesen működött, majd nem kapcsolódott be. Kihúztam, bedugtam, és újból jó lett egy kisebb utazás erejéig. Amikor megint mentem az autóval már újból nem indult a rádió, de bedugva hagytam. Miután újból menni szerettem volna az autóval, nem tudtam beindítani az autót. Rá kellett bikázni az akksira, mivel teljesen leszívta a rádió valahogy. Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon megkösznöm!

2020. júl. 18. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul van bekotve. El kene olvasni a leirasat, hogy mit hova kell kotni.
2020. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, rosszul volt bekötve.
2020. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bekötés biztosan rossz meg ha valami okoskodott erősítő is lapul még benne hasonlóan bekötve...
2020. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szirty ***** válasza:
100%

Szerintem is rosszul van bekötve.

De nem írtad mennyi idő alatt merítette le.

Nem mindegy hogy 2 hét alatt vagy 2 nap alatt...

2020. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-3 nap alatt merítette le. Volt benne egy kábel köteg a végén egy csatival, és arra kellett rádugni egy átalakító csatlakozót, ami belement a fejegyszégbe.
2020. júl. 18. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5


Az átalakító lehet nem egészen kompatibilis az autóddal vagy a magnóval...

2020. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

"Kihúztam, bedugtam, és újból jó lett egy kisebb utazás erejéig."

Igen, mert vannak ilyen kínai szarok, hogy néha csontra fagy, még a reset gombra sem reagál. Már csak az a rejtély, minek van akkor reset gomb rajta.

Szerintem elképzelhető, hogy nem a bekötés problémás, ha egyébként működött.

De azután gondolt egyet a processzora és téged direkt jól leszívatott.

Hulladékudvar.

2020. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
37 ezer forintos JVC fejegysegrol van egyébként szó
2020. júl. 18. 19:49
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mindegy, egy hozzáértő meg tud róla győződni, hogy tegyük fel, jó a bekötés, rendesen kapcsol be-ki, illetve utóbbi állapotban az áramot sem szívja.

Tehát minden jól megy, de egyszer mégis "meggondolja" magát.

Az pedig nem normális állapot.

Vagy másik lehetőség, mutasd ki a hibás bekötést, ha nem te, akkor egy szakember.

2020. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyébként az autóban a feszültséggel nincsenek problémák?

Más, szokatlan jelenségek?

2020. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!