Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hajvasalót eladni hol lehetne?

Hajvasalót eladni hol lehetne?

Figyelt kérdés

Már egy ideje árulom és általában hamar sikerül is eladnom a dolgokat, de most ezt nem. Mondjuk lehet, hogy nem sok embernek kell hajvasaló, de na... Ti a helyemben hol próbálnátok meg hirdetni? Jófogáson, meg rengeteg Facebookos csoportban már fent van. Szerintem a leírásommal sincs baj, és nem is hiszem, hogy drágán adnám (egyszer próbált Remington Ceramic Slim 220, boltban 5700 a legeslegalja, én pedig 4300-ért raktam ki, alkudhatóan), még pk-val együtt is megérné szerintem az embereknek :( Adjam olcsóbban, hirdessem máshol is (hol?), vagy csak legyek türelmes?


Egyébként, tényleg csak tippeket várok, egyáltalán nem eladni próbálom itt, csak azért írtam konkrétabb adatokat, hátha a márkanév stb. segít a kérdés megválaszolásában. :)



#hirdetés #eladás #eladó #hajvasaló #Szépészeti eszközök
2020. júl. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz ha kicsit olcsóbban próbálod eladni, vagy odaírod hozzá, hogy “alkuképes” talán akkor több embert fog érdekelni.

Sokan úgy vannak vele, ha 1000 forinttal olcsóbb akkor inkább megveszik boltban ahol még garancia is jár hozzá. (pl. eredetileg 5700 és te 4300 Ft-ért adod az nem biztos hogy sokaknak megéri főleg ha postaköltséget is kell rá fizetni)

2020. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ekkora különbségnél 100% hogy a boltit venném meg.
2020. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ha 4300+ pk, ami legyen mondjuk 1000 forint, akkor nagyon nem eri meg. Hiszen majdnem ennyiert ujat is kaphat az ember, minek venne meg hasznaltan. En amugy 3800-ert probalnam meg elso korben, aztan ha ugyse megy, akkor vinnem lejjebb. Tudom hogy nem akarsz rajta sokat bukni, hiszen csak egyszer hasznaltad, de majdnem eredeti aron egy kibontott elektronikai termeket sajnos nem lehet eladni, vagy legalabbis nagy szerencse kell hozza.
2020. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt, ahova 3800-ért írtam, máshova meg mindenhol feltüntettem, hogy alkuképes :( De akkor lehet, hogy megpróbálom majd még olcsóbban
2020. júl. 27. 16:49
 5/5 zol56 ***** válasza:

Tudod szerintem az ár a döntő.

Ha újonnan 5700 szerintem 3000 ft- ért reális lenne ha jó állapotú. Hiába írod 1x használtad, sajna az már használt. Én is hirdetek a jófogáson. Jó árat írok gyorsan elviszik.

2020. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!