Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi Mi Band 4 Aktivitásmérő...

Xiaomi Mi Band 4 Aktivitásmérő megbízhatóan méri a lépésszámot, km-t és kalóriát?

Figyelt kérdés
Ez lenne a leglényegesebb funkció, a többi elhanyagolható. Sportoláshoz kellene. Egy véleménynél azt olvastam, hogy kb. dupla annyi lépést mér, mint a valós és a 3-mas verziója jobb volt-e téren. Más véleményt viszont nem találtam, csak a többi funkcióról.
2020. júl. 30. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi nem mér valós lépesszámot, minden lépésszámláló a "zötykölődést" érzékeliblépésnek...

Akkor is számol, ha pl recskázol, kalapálsz, de pl egy durván kátyús úton egy rossz lengéscsillapítójú autóban is gyűlnek a lépésszámok... sokan hiszik azt, hogy ez a leghasznosabb funkció, pedig kb olyan haszontalan, mint a kcal égetés számláló...

2020. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pontos. Nem számít be minden zötykölődést, csak akkor számol, ha bizonyos módon zötykölődik és leng a kezed, ráadásul akkor kezd el számolni, ha léptél néhányat (mondjuk 5-öt, aztán azt hozzá is adja), tehát, ha egyszer-egyszer pont úgy mozdul a kezed, azt nem számolja bele. A megtett út viszont nem 100%-os. Ha hosszab útra indulsz, érdemes elindítani egy séta edzést GPS-szel, mert úgy viszont nagyon jól mér.
2020. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma reggel felkeltem, kimentem pisilni, aztan felkaptam a nadrágom, poló, és mivel kesésben voltam, bepattantam a kocsiba, vezettem 50km-t, megálltam a lépcsőház bejáratánál, fellifteztem anyulámért, lelifteztünk, beültettem a kocsiba, elvittem 60km pestre, ahol egy magánklinikán megultrahangozták, mivel mozgáskorlátozott, ott is a bejárathoz legközelebb parkoltam (szabálytalanul és pofátlanul)

Utana hazavittem, fel a liftell, le a lifttel.... be a kocsiba, hazajöttem, akkor néztem elősször az órámra... az adatai szerint ma 3.4km-t gyalogoltam, és 9800at léptem...

Hát persze...

2020. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma reggel mikor felébredtem és felültem az ágyamban, megfogtam a telefont, hogy megnézzem mit mutat az alvás figyelés, amit amúgy elég jól csinál a mi band 4, akkor 53 lépést mutatott, hogy már megtettem ma... persze, biztosan alvajártam...

Kimentem szarni, 8méterre van a wc az ágyamtól, addigra valahogyan 108 lépés lett az 53ból...szóval ezt a lépésszámlálót nyugodtan el lehet felejteni.

2020. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, főztem egy kv-t wc után, meg beültem a pc elé world of tankozni, már 546ot léptem... a 47m² házban... ezekkel a tevékenységekkel... hát persze :D
2020. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!