Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alkoholszonda miért mér félre?

Alkoholszonda miért mér félre?

Figyelt kérdés
Ha nem fújnak bele, hanem csak hagyják a tiszta levegőn, akkor miért mutat pozitív értéket? Kipróbáltam, csak úgy letettem az asztalra nem fújtam bele, és így 0.8 lett a mérés. Ez miért lehet mikor a tiszta levegőn van?

2020. aug. 2. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Semmi gond. Csak mára elfelejtetted hogy tegnap megfújtad.
2020. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Akkor az nem alkohol szonda lesz hanem Geiger-Müller számláló.
2020. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig alkoholszonda. Ha megfújom és nem ittam nullát mutat, viszont ha nem fúj bele az ember csak leteszi pl az asztalra akkor pozitív értéket mutat.
2020. aug. 2. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Valami van a levegőben.
2020. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek olcsó vackok, amik nincsenek hitelesítve, meg az is lehet, hogy így állva, és nem lenullázva bekever a levegő páratartalma is. Azért van, hogy cégeknél még mindig előveszik az üveg szondát ha ezek az elektronikusak pozitívot mutatatnak, és még utána is van vérvétel.
2020. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!