Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató ajánlatra lenne...

Fejhallgató ajánlatra lenne szükségem asztali számítógéphez?

Figyelt kérdés

Media-Tech BALANCE MT3546 modellt használtam már évek óta. Kifejezetten olcsó volt, ezért nem volt gond, ha tönkrement, mert nem fájt, ha pótolni kellett. Azért szerettem ezt a modellt, mert a hangerőszabályozó magán a fülesen volt, nem pedig a vezeték közepén, sőt még azt is megengedte, hogy a két fülest egymástól független szabályozzam. Szerettem volna venni egy újat ismét, de szomorúan kellett szembesülnöm vele, hogy kifutott a modell és sehol sincs már raktáron.


Valaki tud esetleg ajánlani valami hasonlót vagy akár vezeték nélküli modellt? Lehetőleg 5000Ft körül gondolkodom, de ha meg tudsz győzni, hogy érdemes 10-15 ezret egy bizonyos modellre adnom, meghallatom.


Köszönöm.



2020. aug. 2. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személyesen egy Hama Urage 7.1-et használok (20ezerért vettem) van rajta a kábelen hangerő szabályzó ami nem a Windows hangerőt módosítja hanem a fülhallgatóét. Van benne vibrációs motor a basszusnak és ezt lehet kikapcsolni a kábelen. Mind a mikrofont, mind a motort. Jó a hangzása. Belépő szintű.


No persze én játékra használom, te nem adtad meg mire kell, de 5ezerért ne igen várj se hangzás se semminek a terén semmit. Az új modellek alacsony költség vetésűek és rosszak.


Jobban megéri ha a 15ezer forintos kategóriában használod. Ha szerkesztesz, ha filmezel, ha játszol ezek még mindig elég gyatra teljesítmény, de ha neked tényleg csak alap felhasználásra kell akkor ezeket tudom ajánlani:


Sennheiser HD 35 TV

Thomson HED4508


Bár ezekből inkább a Sennheisert.

2020. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerkesztgeni nem szoktam, egyszerű zenehallgatás, esetleg videójátékozásra használnám. Megmondom őszintén én túl nagy különbséget nem tapasztaltam eddig fejhallgató és fejhallgató között, bár lehet ez csak azért van, mert még sohasem birtokoltam egy IGAZÁN jó minőségű fejhallgatót.


A kábelen lévő szabályozótól ódzkodom egy kicsit. Volt korábban ilyen fejesem, nem is egy, de mindig pont a szabályozó körül tört meg a vezeték, ezért kerestem kifejezetten olyat, amin a hangerőszabályozó a hangszórón volt, nem pedig a vezetéken.


Mindenesetre köszönöm ezeket az ajánlatokat. Utánuk nézek.

2020. aug. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!