Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható az ElektroUdvar...

Megbízható az ElektroUdvar nevű webáruház? Rendelt már valaki innen?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy Samsung Galaxy Spica nevű készüléket, de elbizonytalanodtam az olcsó ár, illetve a hibásan leírt adatok láttán. Megbízható ez a webshop? rendelt már valaki innen?


Előre is köszönöm!


2010. aug. 3. 23:22
 1/3 anonim válasza:
Szia! Hétfőn reggel rendeltem tőlük egyet én is. Sajnos semmi reakció nem volt azóta, pedig két levelet írtam, és 79-szer hívtam őket. Vagy foglalt, vagy kicsörög, de nem veszik fel. Szerintem amikor foglalt akkor valaki más hívja a számot. Legszívesebben már le is mondanám, de lehet hogy nem fogom átvenni, ha megérkezik akkor sem... Eddig ennyi a tapasztalatom
2010. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én rendeltem már tőlük. Igaz, hogy 2 hetet kellett várnom a megrendelt árúra de végül hibátlanul megérkezett.
2014. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

E-mailben kérdeztem, kaptam választ.

Telefont felvették, korrektül tájékoztattak.

Rendeltem egy Hűtőgépet.

Brutálisan olcsóbban, mintha magyar országon rendeltem volna.

Értem ezalatt: euronics, mediamarkt, 99.900.-

Rendeltem 72.000.- ért ugyan azt. Típus, szín, minden egyezik.

A magyar cégek 5600-6000 között hozzák ki a postát, súlyfüggő.

Ők akkor 1000 Ft-os kedvezményes kiszállítást ígértek, mert x összeg felet rendeltem...


A Hűtőt tökéletes állapotban megkaptam, az ígért idő előtt.

Hívtak telefonon, 2 órával átvétel előtt, hogy mikor hozzák pontosan.

A régi hűtőt elpucolták, a szállítók, ahogy azt előre jeleztem, hogy takarítsák el.

A szállítók a régi helyére tették, nem a kapu elé...

Fizetni kellett átvételkor: 73.000.- Ft-os áfástól, béfástól, céfástól, vámostól kiszállításostól utánvétestől, stb..

Adtam 75.000.- öt, és megköszöntem a kedvességet, hogy kivitték a régit, behozták az újat, kicsomagolták, ellenőrizték, letették a helyére, közölték, hogy pár napig ne dobjam ki a csomagolást, valamint, hogy ne tegyem áram alá aznap, és míg az egyiknek fizettem a másik kitekerte a lábát, hogy ne döcögjön. :-)


Ez történt.

Ha nem vagyok a szomszédos ország webshopjának embere, akkor ez azt hiszem messze felülmúlta, a várakozást.


Történhetett volna úgy, hogy megrendelem a fent említett helyen, 99.9000.- ért, amit a helyiek kihoznak jó esetben 2000-ért, aztán várnak a kapunál a földszinten, hogy átadják, vagy megegyezzünk, hogy mennyi lesz emeletenként... aztán leba... az előszoba közepére, és mikor kiderül, hogy el kell vinni a régit, akkor húzzák a szájukat, és fizetek 105 békát, és látom a gondolatát, hogy: Főgyüttünk, azt borravaló sincs?


Na ezek után legyen merszed rendelni szlovák cégtől. :)

Szállítók kaptak 2 rugót, én spóroltam min. 25.000.-et.

A hűtő fél éves kiválóan működik...


Korrekten megjegyzem, hasonló árakkal hasonló hozzáállással léteznek tisztán magyar cégek is.

Szintén jó tapasztalattal vagyok róla.


Telefont meg a gyártó országából rendelek mindig.

Jelen esetben Koreából: Kiváló ár, kiváló kiszolgálás.

hátrány: csak 6 hónap garancia, hosszú kiszállítási idő.

2015. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!