Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pár ezerért tudok venni...

Pár ezerért tudok venni vezeték nélküli fülhalgatót?

Figyelt kérdés
A samsung buds-ot néztem ki magamnak de az 30 ezere és nincs annyi pénzem. Az apple fülhalgató kopik meg nagyon nem tetszenek és nem értem miért kell kilógni az ember füléből. Szóval samsung buds hoz hasonló olcsó vezetéknélküli fülhalgatót tudtok ajánlani?

2020. aug. 4. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Már 5-6 ezer forintért is lehet kapni viszonylag "jó" minőségű vezeték nélküli fülhallgatókat (De persze csodákat nem szabad várni tőlük)

2020. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz pár ezer alatt? A Blitzwolf ár-érték arányban elég jó, de kb. 13-14-től kezdődnek szerintem, de ajánlom, hogy Banggoodról rendeld, ott már 10 körül is kaphatsz.


Esetleg még a Xiaomi Mi Airdots Basic True, 6-7 ezerért már talán kaphatsz.


Persze vannak olcsóbban is, főleg ilyen Aliexpress, meg ilyen oldalakról, de szerintem érdemesebb egy picit többet kiadni rá, mintsem olyanokat venni.


És a Banggood oldalt tényleg ajánlom, nem magyar, de megbízható és olcsóbb. :)

2020. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Párezerért lehet kapni ebayen, ha nem zavar, hogy dobozhangú és 1 órát bírja. Beszédet, tévéműsort hallgatni jó az is.
2020. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jók is. Nem mind doboz. De bizony bele lehet futni hulladékokba (főleg wish-en)
2020. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az AQUA oldalról rendeltem 4000-ért egy egyoldalas fülest, de ha rákeresel google-ben, van valami is7 is olcsóbban. Ahogy írták, csodát ne várj tőle, nem lesz tökéletesen tiszta a hang, sokáig kell tölteni rövid üzemidővel, de nekem olyan célra kellett, amire ez bőven elég.
2020. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nekem nem baj ha sokáig kell tölteni kis üzemidővel mert csak a suliig kell elsétálni meg akkor ha a tesóm hazajön havi 1×-2× mert egy szobába vagyunk akkor. A vezetékes fülhalgatókat azért utálom mert mindegy hogy 600ft vagy 4ezer 2 hónap a maximum amit kibírtak mert mindig tönkremegy a vezeték.
2020. aug. 4. 13:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy a Xiaomi Mi Airdots Basic True-t fogom megvenni de ha valakinek van még ajánlása írja le.
2020. aug. 6. 09:38
 8/8 Fa_ember16 ***** válasza:
nekem van egy 10 ezer forintos firfort fejhallgatóm.van rajta nc,azaz noisecancelling(hangszűrés).és egy kb 2 órás töltéssel 26 órán keresztül bírja nekem.már majdnem egy fél éve megvan nekem és eddig még semmi baja nincsen.10 ezer forintos fülhallgatóhoz képest rohadt jó.a műbör nem jön le,semmi nincs eltörve,a gyári ragasztó nég mindent tart rendesen.a hangja lehetne talán egy picivel jobb,de azért egy 10 ezer forintos tól nem várok el profi hangot(előtte egy cowin pro-m volt)(25 ezer forint)(sokkal jobb hang). És még az aksi sem lett gyengébb,úgy hogy mindennap használom egy 1 óra töltéssel és kibír legtöbször egy 20 vagy van amikor 26 órát.
2020. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!