Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet változtatni?Rendeltünk...

Lehet változtatni?Rendeltünk testvéremnek emagrol egy Asus x valami laptopot.Valami endless ízét ír,de mi nem értünk hozzá. A kezdőlapon olyan furcsán vannak az alkalmazások, persze azt át lehet rendezni de mégse olyan mint például az enyém, lenovo.

Figyelt kérdés
Vagyis nem olyan a program. Ezen lehet változtatni? Segítsen valaki

2020. aug. 4. 16:49
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:
100%
Nehéz ennyi információból átlátni mi a gondod.
2020. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Endless OS?

Telepitsetek ra Windows-t helyette. Vagy vigyetek el szamtech-es uzletbe kb. 3000ft-bol felrakjak ra. :)

2020. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát biztos os, nem tudom, csak hogy endless.

Nem tetszik a kezdőkepernyője vagyis ha googlebe beirod endless s a képekre rámész megmutatja a kezdőképernyőt, ha beirod pl lenovo, Nnak is megmutatja. Olyan szeretnék mint a lenovon,nem tetszik az az endless.

Ezt le lehet törölni és rá lehet tölteni a Windowst?

2020. aug. 4. 16:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Van egy barátunk akinek ez a dolga, az enyémre is ő tette a Windowst. Ma visszük hozzá. Meg tudja csinálni szerintetek amilyenre akarom?
2020. aug. 4. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Természetesen lehet.

Amint megérkezik a laptop, a gyári rendszert törölni kell, és fel kell rakni a Windows 10-et. Manapság már nagyon egyszerűen meg kell oldani. Az interneten számtalan leírást lehet erről találni, amiket ha lépésről lépésre követsz, minden rendben lesz.

2020. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Az Endless (OS) egy ingyenes, Linux alapú operációs rendszer. Feltehetően te Windows-ra gondolsz, amikor Lenovo-t írsz, az viszont pénzbe kerül. Hivatalosan minimum 40 ezer Ft, félhivatalosan pár ezerből meg lehet úszni, de nem hiszem, hogy 10 ezer alatt (sokkal).
2020. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A legegyszerűbb, ha felhívod őket, és lemondod a rendelést, vagy visszaküldöd, miután megjött, esetleg át sem veszed.
2020. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem valami jó ez az Endless?
2020. aug. 4. 17:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én még sosem láttam közelről, de több nagy cég is tesz ilyet az olcsóbb notebookokra, szóval nagyon rossz nem lehet, és később ki lehet cserélni Windows-ra, vagy bármire. Böngészni, ilyesmi teljesen jó, ugyanúgy van rajta Chrome, Firefox, bármi, csak nyilván Windows-os programok nem fognak futni rajta.

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=TJdl_lL59Wg

https://www.youtube.com/watch?v=Nf7y7KJAKqQ

2020. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Beszéltem az ezzel foglalkozó barátunkkal. Ma megcsinalja, lecseréli windowsra
2020. aug. 4. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!