Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki ténylegesen ért a processzor oc-hoz?

Figyelt kérdés
Egyedül segítség nélkül nem merek hozzá nyúlni, ugyebár a feszültséget is növelni kell, és programot is szoktak hozzá használni úgy olvastam. Kérem aki ért hozzá és lenne türelme az írjon. FM1 es foglalat K-s processzorral. Válaszokat előre is köszönöm!
2020. aug. 6. 18:55
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
"Processzorokhoz" magyarul.
2020. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem az "processzor overclock"-ra gondolt, középrthetőbben tunningra, vagyis órajel-felhúzásra. Ezért lenne jó legalább a kérdésben pontosan, 2-3 betűs rövidítések nélkül kiírni, hogy mit is akar az ember.


Ami pedig azt illeti: nem én leszek az embered, ugyanis kategorikusan elzárkózok az ilyen módosításoktól. Mókolni, meg a processzor élettartamát és stabilitását veszélyeztetni azért, hogy 2%-nyi extra teljesítményt kicsikarjunk... áh, nem éri meg.

2020. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni.

Olvass utána, művelődj a témában, majd beszélj hozzáértővel.

Túl sok mindent kell figyelembe venni túl sok, egymással is összefüggő okokból ahhoz, hogy ezt pár szóban megbeszéld bárkivel is!

2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez az, hogy amiket ezen az oldalon látni... Már alapból rosszra gondol az ember.

Egyébként is angolban inkább nagybetűvel szokták írni: OC, úgy talán nem értettem volna félre.

2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az FM1-es foglalat AMD. A K-s processzorok meg intelek, ugyanis ez az intel jelölése a szorzózármentes procikra. Én is azt javaslom, művelődj a témában, mert a mostani tudásod még egy két gombos alaplapi easy tune szoftverhez is kevés. Gondolom nem szeretnél saját magadnak kárt okozni, ha egy közel 10 éves platformot akarsz "tuningolni".
2020. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!