Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aroma diffúzorba lehet tenni...

Aroma diffúzorba lehet tenni illatkeverékes illóoolajat?

Figyelt kérdés
Gladoiltól akarok rendelni egy barack illatkeverékes illóolajat a diffúzoromba. Lehet bele olyat tenni vagy csak 100%-osat? Akinek van aroma diffúzorja az írja mar le hogy lehet e!Válaszokat előre is köszi!😊

2020. aug. 14. 22:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Nekem van diffuser-em, de lehet bele tenni. És nagyon jó illat van tőle. Nem kell sokat, hanem éppen csak pár cseppet, hogy azért friss illat legyen, ne pedig tömény illóolaj szag.

Én mindig teszek bele, semmi baja nincs. Meg nekem sem. Senkinek sem. :) Egyébként írva is volt az enyémnél hogy lehet bele ilyeneket tenni!

2020. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Általában rá van írva, hogy lehet-e bele tenni, de az ultrahangos diffúzorokba szerintem mindegyikbe lehet. Baja nem lesz, csak ha nem 100%-os minőségi, akkor üledékes lesz, de az kitakarítható.
2020. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!