Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát tudtok ajánlan...

Milyen okosórát tudtok ajánlani max 20ezer forint körül?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha lenne kamerája, az iskolában elég hasznos tud lenni 😅. Ne 6-8 órát bírjon az akksi, legyen tartós. Előny ha vízálló. A magyar menü nem feltétel, de azért ne üzbég legyen, inkább angol. Huawei p20 telefonom van, ha ez szempont. Tudom hogy sokat várok kevés pénzért, de pénzkidobásnak tartom az 50-60 ezres modelleket, jó lenne olcsóbban is találni egy jót. Én is keresgéltem, de nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz.

2020. aug. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
órának kamera? ilyenről én még nem is hallottam
2020. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Pl ennek is van. Nem tudom mennyire hasznos és milyen minőségű képet csinál, de amire nekem kell talán elég

2020. aug. 17. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
20.000-ért kapsz egy olyat, mintha telefonnak vennél egy umidigi akármit
2020. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék valószínűleg hamis DZ09 és csak 5ezer Ft!:

[link]

Vagy külföldről ugyanannyiért jobb akkuidővel, eredeti:

[link]


Kamera van benne, hisz ez a lényeg, nem? :DD

2020. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!