Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Billentyűzet vagy laptop hiba?

Billentyűzet vagy laptop hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy acer aspire 5750g típusú laptop plusz egy genius vezeték nélküli billentyűzet egérrel. Az egér tökéletesen működik, viszont a billentyűzet katasztrófa. Pl játék közben akadozva tudok csak menni, van hogy nem is érzékel egyetlen gombot sem. Egy kis nyomkodás után összeszedi magát, de utána ugyanúgy előjön a probléma. Cseréltem elemet, az adapterét átdugtam másik usb portba, illetve az adapteréhez közelebb is akartam hasznàlni de semmi javulás. Valami ötlet hogy miért csinálja ezt?

2020. aug. 20. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
driver probléma lehet, vagy az usb port kaki
2020. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint írtam az egér jól működik mindkét usb port esetén. Ennek ellenére is lehetséges hogy a portok rosszak?
2020. aug. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!