Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elktromos rokkantkocsihoz...

Elktromos rokkantkocsihoz generátor létezik?

Figyelt kérdés
Nekem olyan generátorra lenne szükségem,amivel tölthetném menet közben is az akkut,létezik ilyen és ha igen,honnan lehetne beszerezni?
2010. aug. 5. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi hajtaná a generátort???
2010. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan "generátor" ami töltené az akkut a hajtási energiából venne el annak meg semmi értelme.Az autó töltőgenerátora is az autó motorjának erejéből vesz el.
2010. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,hát én a hajtásnál egy áttételes dologra gondoltam és ékszijas meghajtásra,de ha elveszi az energiát,akkor tényleg nem sok értelme!De azért valaki hallott már ilyenről?
2010. aug. 5. 10:47
 4/6 Jovanny ***** válasza:
Ha létezne ilyen barátom, akkor kicsi világunk fellélegezhetne, mert úgy hívnák: örökmozgó. :) A befektetett energiánál több energiát nem tudsz kicsikarni semmiből. Max. dinamóval tudnád tölteni, miközben kézzel tekered. :(
2010. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,a veszteségek miatt még gyorsabban merülne az akkumulátor,mint generátor nélkül.
2010. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor inkább dobom is az ötletet!
2010. aug. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!