Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc win 7- ről töröltem az...

Pc win 7- ről töröltem az ESET INTERNET SECURITY programot, a programok között nem is szerepel de a gépen csak meg maradt valahol. Hogyan tudnám véglegesen törölni a gépről?

Figyelt kérdés

#eset program tőrlése
2020. aug. 24. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ccleaner esetleg? Meg a registry-ből is ki kell takarítatni vele.
2020. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy a programok között nem szerepel, nincs jelen a programok listájában de valahol a gépben ott van, frissíti magát és kiírja, hogy a gép védve van, tehát aktiv valahol.
2020. aug. 24. 11:45
 3/7 BeefEater ***** válasza:
Itt a hivatalos megoldás: [link]
2020. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eligazítást.
2020. aug. 24. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztán miért kellett törölni? Én semmiért nem adnám (ez is Win7). Az igaz, hogy valódi licenszes, hogy megvettem.
2020. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem vásároltam meg, csak a próbaverziórol van szó, azt töröltem a programok listájábol Revouninstaller-el de valahol ott maradt a gépben és szeretnék meg szabadulni tölle de nem tudom mivel és hogyan.
2020. aug. 25. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A Start Menű aljában írd be: regedit. De ezzel nagyon óvatosan bánj, mert ha olyasmit törölsz, lebénul a Windows. Aztán keresd meg az Eset Online Scannert.
2020. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!