Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS Vivobook S14/15 vagy...

ASUS Vivobook S14/15 vagy Macbook Air?

Figyelt kérdés

Általános felhasználásra megéri a Macbook felára? A Vivobook i5 procival, 8gb rammal, 256gb ssd-vel olyan 250-300 körül van, de láttam 512 gigás verziót is hasonló áron, míg a Macbook Air ugyanezen specifikációkkal, tárhelytől függően, 450 ezernél kezdődik, egészen 600 ezerig.


Nincs jelenleg semmilyen Apple eszközöm, szóval az ökoszisztéma nem tényező, viszont a Macbook aksijáról jókat hallottam, illetve az anyaghasználat, minőség is biztosan jobb valamivel.


Nem szivesen adnék ki ennyi pénzt laptopra, nekem a Vivobook is teljesen bejön kinézetre is, szóval, aki esetleg váltott windowsos laptopról, az tapasztalt valami minőségi ugrást vagy csak pénzkidobás lenne?



2020. aug. 25. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor en akartam venni laptopot megkerdeztem az egyik ismerosom, hogy ez milyne is... es aztmondta hogy nem eri meg mkvel gyorsan romlik es ha javitani kell draga, sok a gond vele. Es en is egy asus vivobookot vettem😂 de nekem maximalisan jo es az ara is megfelelo es sokaig birja az aksija is.
2020. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e. Én most vettem Macbook Air-t egyetemhez, tehár diákkedvezménnyel 350 volt. Nekem fontos volt az ökoszisztéma, mivel iPhone-om és iPad-em is van. Nem hittem volna, hogy ennyire jól működnek egymással. Ami számomra még fontos volt ezen kívül: trackpad, billentyűzet, képernyő, aksi. Ezekben remekel a Macbook. Mindezek után azt mondom, hogy ha nincs más Apple terméked, lehet nem érné meg beruháznod egy ilyenbe. A Vivobookról én sok jót hallottam, ismerősöktől.

Még annyit azért hozzátennék, hogy az Apple termékek elég jól vannak optimalizálva, szóval i3-as procival is teszi a dolgát. Persze attól függ mire akarod használni, ha csak tartalomfogyasztás, excel, word stb. akkor elég az i3 bőven.

Bármelyiket is választod, biztos, hogy jól jársz.

2020. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!