Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző a magyar...

Mennyire jellemző a magyar felsőoktatásban a laptop használata jegyzetelés céljából?

Figyelt kérdés
Tervezem egy notebook vásárlását a tanulmányaim miatt de nem tudom mennyire jellemző ill. célszerű a laptopba történő jegyzetelés.
2010. aug. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 ember használta jegyzetelésre a 134-ből. Bár én levelezőre jártam, vidéki büfészakra.Lehet ,hogy itt Pesten jobb az arány, illetve azt is el tudom képzelni ,hogy egy ELTE, SOTE más jellegű embereket vonz.
2010. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig jobb a füzet két dolog miatt. az egyik, hogy úgysem tudsz olyan gyorsan írni mint ahogy a tanár beszél, a másik meg, hogy ha ábrát kéne vmi. mellé rajzolni, az nem fog menni
2010. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

attól függ, milyen szakon vagy

ha csak jegyzetelni kell, akkor nyugodtan használd, ha gyorsan tudsz gépelni

utóbb könnyebb használható jegyzetté kiegészíteni

2010. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. írja, ezen kívül egy laptop minimum 2 kg (az enyém inkább 3), egy füzetet vagy papírlapokat néhány tollal azért könnyebb cipelni. Nem biztos, hogy az aksija kibírja a másfél órát (mindenkinek nem juthat konnektor). Lehetnek olyan előadótermek, ahol el sem fér egy laptop az asztalon normálisan (bár ott a füzet sem nagyon, de még mindig könnyebb vele fészkelődni). Nem utolsó sorban pedig szerintem kockázatos lehet egy laptopot minden nap húzgálni az egyetem és lakás/koli közt. Megrongálódhat, ellophatják stb.
2010. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!