Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék készíteni valamit,és...

Szeretnék készíteni valamit,és ehhez szerintem egy autószerelő lenne az a személy,aki képes lenne segíteni. Hol találhatnék egy szakit,akivel tudok erről beszélni?

Figyelt kérdés
Illetve egy picit a villamossághoz is kell érteni ehhez,meg fizikához főleg.
2020. aug. 30. 03:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Autószerelő legvalószínűbb feltalálási helye az autószerelő műhelyben van. Frekventált időszak az ún. nyitvatartási idő. Autóvillamossági szerelő legvalószínűbb feltalálási helye stb stb


Remélem, segítettem!

2020. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd leírod mit szeretnél, akkor fogsz kapni érdemi válaszokat. Lehet hogy megkímélünk például attól, hogy egy komplett autószerelő műhely rajtad röhögjön, mert valami... reálisan nem megvalósítható ötlettel állsz elő.
2020. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vannak autószerelős fórumok is, illetve magam is szereltem régebben ezt-azt.

Csak ezen az oldalon vigyázz, a "Privát üzenet" gombot nem szabad megnyomni, mert rögtön vírust kap az eszközöd és véged lesz.

Csak nyilvános felületen szabad kommunikálni.

2020. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már megvalósított dologról lenne szó,amit én reprodukálok,de másképp, jobbat.
2020. aug. 30. 15:50
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

És mégis!

Mégis elküldted azt a privátot.

Sajnálom, de nem szeretek privát tanfolyamokat tartani, pont azért írtam.

Ez még nem is csak az én mániám, sok más fórumozó is van így ezzel.

Nyilvános felület, mindenki okulására, ahol mindig az válaszol, akinek éppen kedve / tudása van hozzá.

[link]

2020. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szervimérnödk úr, elnézést kérek, tudom hogy az újdonság hosszú "ú", véletlen volt :)
2020. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 . Grat a lenéző stílusodhoz. Nem mész vele semmire se,ha esetleg még nem vetted volna észre,hogy ezért nem lopnak el senkit.
2020. aug. 31. 22:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezért vagy még mindig itt.
2020. aug. 31. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogsz írni olyat is, aminek értelme is van, feltalálókám? Vagy csak puffogsz értelmetlenül...
2020. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Neharagudj,normális hangvételben is írhattál volna kommentet,ezt semmilyen szabály nem tiltja meg,hogy most itt a te beszédstílusoddal,formáddal éljek,azaz fejezzem ki a mondandómat a te írás stílusodban. Számomra az ilyen emberek,és sokan másoknak is,tehát nem önkényeskedek,és ezt magyaráznom sem kell....egyáltalán nem szimpatikusak. Nincs kedvem veled semmilyen szinten kommunikálni. Puffogás nélkül.

"vagy kiderülne végre, hogy feltaláltad a csőbe a lyukat" istenem,én sem tudtam volna ennyire normálishoz közelítően megfogalmazni.

"Te reprodukálod??Már megcsináltad volna" Hát valószínű ha kérdést írok ki,akkor még nincs kész,tehát az ötlet van meg,ami még nem forrt ki teljesen,infó hiányos,és még infót gyűjtök hozzá,ennyit még egy plankton is ki tud következtetni anélkül,hogy megkérdőjelezné ezek után,hogy "én reprodukálom-e.És igen,én fogom reprodukálni. Köszönöm!

2020. aug. 31. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!